تبلیغات
بهترین آموزگار،معلمی است که چشم بسته نمره بدهد! - خط تو خط

بهترین آموزگار،معلمی است که چشم بسته نمره بدهد!

بیاید زندگی زیبارو، زیبا دوست داشته باشیم!

خط تو خط

جهت اطلاع

خط تو خط

در علم هندسه خط ها بر چند دسته تقسیم می شوند (همانطور که خط کش ها جند نوع هستند) در هندسه، ما با خط های راست، شکسته، منحنی، و موازی آشنا شدیم. اما در پیرامون ما خط های دیگری هم وجود دارند که ما از آن ها بی اطلاع نیستیم. مثلا خط ویژه، خط آب و گاز و انواع خطوط شرکت واحد. حالا بگذریم از خط خرچنگ قورباغه ای بعضی از همشاگردیها! و اما بعد....

.

.

.

.

کارشناسان مسائل اقتصادی، تازگی ها موفق به کشف خط جدیدی شده اند-که البته خیلی وقت پیش توسط مردم کشف شده بود- که باید به آن ها آفرین گفت، ولی نمی دانیم چرا کمر به نابودی این خط بسته اند و می خواهند آن را محو و نابود کنند. نام این خط جدید الاختراع خط فقر است که ظاهرا بعضی ها روی خط فقر هستند و بعضی ها زیر آن قرار دارند!

دروغ چرا؟ فلانی جان که پایین خط فقر قرار دارد، و صد البته با این چندر غاز حقوقی که به بابای بینوای فلانی می دهند روز به روز پایین تر هم می رود. حالا قرار است اگر نمرد و زنده موند، ایشون و همشیره ها مسابقه بگذارند و درس بخوانند و از این خط نکبتی فقر بگذرند و در آینده، دکتری، سوزن زنی، چیزی بشوند، تازه آن وقت است که می توانند دست بابا جانشان را بگیرند و از زیر خط فقر بکشند بالا.(لال از دنیا نری، بگو ایشالا)

خلاصه توی این دنیای خط خطی، آدم ها (چه با کفش و چه پاپتی) بی تفاوت از کنار خط ها می گذرند و از خط و خطوط همدیگر سر در نمی آورند. بعضی ها نان خطشان را می خورند ولی از خط چیزی سر در نمی آورند. مثلا این آموزگار عزیز ما، آقای قلم گوش که با این که معلم خط و هنر ماست، اما از خط و خطاطی چیزی نمی فهمد و همه اش کله اش توی روزنامه است و دنبال خط و خطوط سیاسی می گردد. خودش هم بفهمی-نفهمی خط دارد، خط که چه عرض کنم پاره خط!

امضا:ورپریده[ جمعه 14 تیر 1392 ] [ 17:02 ] [ ورپریده (رهام آرمان) ] [ نظرات() ]

افزایش بازدید رایگانافزایش بازدید رایگان